Potrzebujesz pomocy?

Sprawdź czy znajdziesz ją tutaj!

Czy wypełnienie formularza jest równoznaczne ze złożeniem wniosku w banku?

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na kontakt z Tobą w celu przedstawienia oferty. Na każdym etapie współpracy z nami to Ty podejmujesz ostateczne decyzje o złożeniu wniosku kredytowego, znając wcześniej przybliżone warunki cenowe.

Mam dużo chwilówek. Czy mogę dostać kredyt w banku?

Posiadamy w swojej ofercie produkty specjalnie przygotowane dla Klienta z dużą ilością „chwilówek”. Skonsolidujemy twoje małe pożyczki w jeden kredyt z małą ratą, gdzie okres spłaty może trwać nawet na 144 miesiące.

Nie wykazuję dochodu. Czy to znaczy, że nie mam zdolności kredytowej?

Istnieją różne metody oceny Twojej zdolności kredytowej. W zależności od twoich mocnych stron wybierzemy taką, w której Twoja zdolność będzie największa. Nawet jeśli jesteś wykazałeś stratę w zamkniętym okresie rozliczeniowym, masz szansę uzyskać duże finansowanie bez zabezpieczenia.

Co może być zabezpieczeniem kredytu?

Zabezpieczeniem kredytu może być nieruchomość, maszyna, pojazd, samochód, poręczyciel, kontrakt czy nawet faktury, które wystawiamy naszym kontrahentom. Wszystko zależy od rodzaju kredytu, kwoty czy Twojej sytuacji finansowej.

Jak długo trwa proces uzyskania finansowania?

W zależności od złożoności sprawy, kwoty i czasu potrzebnego na skompletowanie dokumentów. Nasz doradca pomoże Ci zebrać wszystkie wymagane dokumenty, razem ustalicie kwotę o jaką będziesz się starać tak, aby jak najszybciej pieniądze były na Twoim koncie. Przy kwotach kredytu do 150 000 zł oraz przy spełnieniu wszystkich warunków pieniądze możesz otrzymać po 24 godzinach od momentu złożenia wniosku. Przy większych kwotach jest to czas powyżej 48 godzin.

Jak duży kredyt mogę uzyskać?

Pomożemy Ci uzyskać kredyt od 10 000 do 600 000 zł bez zabezpieczenia, oraz do 8 500 000 zł z zabezpieczeniem. Ostateczna kwota będzie zależna od oceny zdolności kredytowej, czy też oceny zabezpieczenia.

Czy współpraca z nami jest bezpieczna?

Jak najbardziej tak. Dane przekazywane nam przez formularz kontaktowy będą służyły tylko i wyłącznie do kontaktu w celu przedstawienia oferty. Ponadto na każdym etapie współpracy szyfrujemy dane tak, aby nie wpadły one w niepowołane ręce.
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podmiotami finansowymi – brak współpracy z firmami oferującymi tzw. „chwilówki”, a naszą wiarygodność finansową można sprawdzić w Bankowym Rejestrze Związku Banków Polskich, rejestrze BIG czy na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.
Na każdym etapie procesu pozyskiwania środków finansowych otrzymujesz dedykowanego doradcę finansowego, który będzie Cię wspierać przez cały okres kredytowania.

Dopiero rozpocząłem prowadzić działalność. Czy mam szansę otrzymać kredyt?

Instytucje finansowe, z uwagi na potencjalnie wysoką szkodowość, odsunęły się od wspierania początkujących przedsiębiorców. Jednak w zależności od Twoich potrzeb jesteśmy w stanie zaproponować ci kilka sprawdzonych rozwiązań, z finansowaniem nawet do 150 000 zł na start.

Moja historia kredytowa jest zła. Czy bank odrzuci mój wniosek?

W przypadku złej historii kredytowej potrzebna jest bardziej wnikliwa analiza. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wyselekcjonować instytucje finansowe, w których mamy szanse uzyskać finansowanie. Możemy również wprowadzić tzw. „program naprawczy”, tak aby przygotować się do uzyskania finansowania za jakiś czas lub zaproponować zabezpieczenie, które pomoże podnieść naszą wiarygodność.

Mam bieżące opóźnienia w spłacie rat. Czy mogę ubiegać się o kredyt?

Wszystko zależy od rodzaju opóźnień oraz w jakich instytucjach finansowych te opóźnienia się pojawiają. Przygotowaliśmy specjalnie dedykowane oferty dla osób, które utraciły płynność finansową. Podczas rozmowy z naszym doradcą przedstaw wszystkie szczegóły, a na pewno znajdzie dla Ciebie rozwiązanie.

Napisz do nas

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcejCall Now Button