Leasing dla firm

Leasing to jedna z najprostszych najtańszych form finansowania zakupu. Możesz wziąć w leasing nie tylko samochody, ale też pojazdy i maszyny takie jak awionetki czy rembaki lub obiekty, np. myjnie samochodowe. Leasingować możemy również niestandardowe maszyny, takie jak wyposażenie lokalu, pensjonatu czy linii produkcyjnej. Finansowanie dotyczy także firm, które dopiero co zaczęły swoją działalność.

Początki prowadzenia działalności bywają niełatwe. Wyzwania najczęściej są związane z brakiem wystarczających środków. Wielu przedsiębiorców decydując się na firmę kupuje pierwszy pojazd lub potrzebną maszynę za własne środki. Jest to dobre rozwiązanie, jednak w związku z tym może zabraknąć pieniędzy na inne, często nieprzewidziane w pierwszym okresie, opłaty. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom proponujemy Leasing na start. Dzięki temu rozwiązaniu możesz nie angażować własnych środków w środki trwałe i zachować większą poduszkę bezpieczeństwa. A kiedy już rozwiniesz skrzydła –  szybciej go spłacić.

Rozumiemy, że w każdej firmie może się zdarzyć zator płatności czy problem z regulowaniem zobowiązań. Twoją zdolność leasingową ocenimy bezkosztowo w logiczny i ludzki sposób. Możesz liczyć na indywidualne podeście oraz fachowe doradztwo naszych specjalistów przy wyborze sprzętu i formy finansowania.

W zależności od potrzeb możemy zaproponować leasing finansowy, operacyjny lub zwrotny, który jest doskonałą alternatywą dla sprzedaży środków trwałych i to bez względu na datę zakupu pojazdu. Dzięki temu rozwiązaniu możesz uwolnić uśpiony kapitał i pozyskać dodatkowe środki dla firmy.

Rodzaje leasingów

Leasing
samochodów osobowych

Leasing
samochodów powyżej 3,5t

Leasing
na maszyny rolnicze

Leasing
sprzętu medycznego

Leasing
niestandardowy

Leasing
zwrotny

Zalety

 

Uproszczona
procedura

Możliwość skorzystania
z gwarancji UE

Finansowanie
nawet do 100% leasingu

Elastyczne
warunki umowy

Możliwość finansowania
wysokich wykupów

Okres leasingu
nawet do 120 miesięcy

3 proste kroki

do uzyskania finansowania

1

Zadzwoń lub prześlij

nam swoje zgłoszenie

2

Wybierz ofertę i podpisz

umowę kredytową

3

Odbierz pieniądze

i realizuj swoje cele

Napisz do nas

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcejCall Now Button