Kredyt z UE - wsparcie rządowe i unijne

Skorzystaj z rządowych programów wsparcia dla przedsiębiorstw

Kredyty obrotowe z gwarancją de minimis to inaczej kredyty ze wsparciem rządowym BGK. Ich celem może być finansowanie bieżącej działalności i pomoc przedsiębiorcom w zachowaniu płynności finansowej. Są również dobrym rozwiązaniem dla firm dopiero rozpoczynających działalność lub niedysponujących odpowiednimi zabezpieczeniami. Z założenia przeznaczone są dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Można je wykorzystać zarówno na uregulowanie bieżących zobowiązań firmy czy też na zakup materiałów do produkcji itp.

Inną formą wsparcia przedsiębiorców jest gwarancja PLD/ COSME – udzielana w ramach programu COSME oraz Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych ustanowionego na mocy Planu Inwestycyjnego dla Europy. Gwarancja ma na celu wspieranie finansowania i wdrażania inwestycji produkcyjnych w UE oraz zapewnienie lepszego dostępu do finansowania. Możliwe jest oferowanie przedsiębiorcom z sektora MŚP atrakcyjnej gwarancji, która zabezpiecza nowe kredyty obrotowe oraz inwestycyjne.

Gwarancje są formą zabezpieczenia kredytu na wypadek gdyby kredytobiorca nie spłacił kredytu w terminie określonym w umowie kredytowej. Gwarancja daje bankowi udzielającemu kredytu pewność jego spłaty. Ubezpiecza 80% kredytu. Jeśli kredytobiorca nie będzie mógł oddać kredytu z własnych środków, to spłaty dokona udzielający gwarancji.

Kwota kredytu

do 1.000.000 złotych

Okres kredytowania

od 6 do 144 miesięcy

Zalety

 

Pieniądze na
dowolny cel

 

Kredyt z UE –
wsparcie unijne

 

Koszty kredytu niższe
nawet o 50%

 

Nawet do
1.000.000 zł

 

Teraz nowy
uproszczony proces

 

Okres kredytowania
do 144 miesiące

3 proste kroki

do uzyskania finansowania

1

Zadzwoń lub prześlij

nam swoje zgłoszenie

2

Wybierz ofertę i podpisz

umowę kredytową

3

Odbierz pieniądze

i realizuj swoje cele

Kalkulator kredytowy

POMOŻEMY CI ZNALEŹĆ KORZYSTNE FINANSOWANIE

NAWET DO KILKU MILIONÓW ZŁOTYCH

Prowizja od 0%, oprocentowanie nawet od 1,6%
Kwota kredytu
Prowizja
Wysokość prowizji
Oprocentowanie kredytu
%
Okres kredytu

Prowizja:

0 zł

Kwota kredytu:

0 zł

Kwota do wypłaty:

0 zł

Suma spłat:

0 zł

Rata miesięczna:

0 zł

Powyższa symulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, ostateczna decyzja zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Napisz do nas

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej